«ЛистОк объявлений»

ELITSKLO Скляні перила. Скляні перегородки. Гартоване скло

ELITSKLO Скляні перила. Скляні перегородки. Гартоване скло

Калене скло «ELITSKLO» - ✔ Виробництво, ✔ Виготовлення ✔ Продаж гартованого скла. Купити гартоване скло оптом і в роздріб в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі.
Основні наші напрямки це:
•— Скляні перила та огородження користуються великим попитом. Скляні перила широко використовуються як в приміщеннях, так і на відкритих просторах. Сходові огорожі забезпечують безпеку пересування, можуть бути частиною конструкції, до якої закріплюються ступені.
•— Виготовлення скляних перегородок на замовлення — одне з основних напрямків діяльності компанії. Ми виробляємо перегородки зі скла для офісів і квартир. Для виготовлення скляних перегородок ми використовуємо високоякісне загартоване скло, яке забезпечує високу ступінь міцності виробу.
•Безрамне скління ➜ Балконів. Альтанок, будинків, офісів, ресторанів, терас, тощо…
•Скляні двері, душові кабіни з гартованого скла, скляні сходи, дашки, козирки
Ми готові спроектувати самий сміливий дизайн під замовлення, враховуючи всі тонкощі запиту клієнта за найнижчою ціною в сегменті даних послуг. Поширюється гарантія на всі конструкції. Співпрацювати з нами зручно і вигідно. Оплата можлива за готівковий і безготівковий розрахунок, можливий торг. Заміри, монтаж та зварювальні роботи здійснюються дослідної бригадою. Всі виконані роботи відповідають вимогам. У нас ви можете купити даний товар реально на 20-30% дешевше ринкової вартості. Ми працюємо чесно і дорожимо своєю репутацією.
Объявление актуально: в Ивано-Франковске
Адрес: вулиця Івасюка, 59, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76000
ELITSKLO
Телефон: +38 0958440821
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «ELITSKLO Скляні перила Скляні перегородки Гартоване скло»
Это моё объявление